Coach Team

Poznaj nasz zespół

MTW Academy to miejsce w którym pracują czołowi polscy trenerzy tenisa. Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których tenis to nie tylko sport, ale również sposób na życie. Poniżej przedstawiamy informacje na nasz temat. Choć różni nas wiek, sposób gry czy hobby, to łączy wspólna pasja – tenis.

Osiągamy sukcesy na polu międzynarodowym

Mario Trnovsky

Head Coach MTWA

Urodzony: 20.12.1975 w Popradzie (SVK)
Sposób gry: praworęczny, oburęczny backhand
Hobby: tenis i house music

Adam Laakel

Trener tenisowy

Kariera: Adam to były czołowy zawodnik Polski w młodzieżowych kategoriach. Od 5 lat zawodowo prowadzi lekcje tenisa na każdym poziomie zaawansowania, oraz sparing partner profesjonalnych zawodników trenujących u nas. Rywalizował wcześniej z terajszymi Top 100 ATP np Nicolas Pouille (Fra) i innymi. To niesamowicie zaangażowany trener z dużą wiedza o technice i poruszaniu się po korcie.

Patryk Królik

Trener i sparing partner

Urodzony:
Sposób gry: praworęczny, oburęczny backhand
Hobby:  siłownia,edukacja

Tomasz Kondej

Trener tenisowy

Tomasz dołaczyl do naszego teamu w roku 2019

Misza Prolubshchykov

Trener

Urodzony:
Sposób gry: praworęczny, oburęczny backhand
Hobby:  szachy

Milos Trnovsky

Trener tenisowy

Urodzony: 24.02.1953 w Popradzie (SVK)
Sposób gry: praworęczny, jednoręczny backhand
Kariera: 45-letnie doświadczenie.

Pracował w Popradzie i Bratysławie, wychowując wielu czołowych słowackich tenisistów. Pracował z młodzieżą i zawodnikami cyklu ATP i WTA.

Bolesław Szmyd

Trener od przygotowania motorycznego

Urodzony: 1979 w Trzebiatowie
Sprzęt: Donnay X-Orange 99
Kariera: Jest trenerem przygotowania fizycznego w Ośrodku Konsultacyjno-Szkoleniowym w Markach Polskiego Związku Tenisowego. W 2005 r. ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalizacja tenis. W latach 1989-95 trenował lekkoatletykę w KS „Orzeł” Warszawa. Od 2006 r. trener Polskiego Związku Tenisowego odpowiedzialny za grupę skrzatów i młodzików. Od 2010 roku trener I klasy w tenisie. Współpracuje z klubami w Warszawie i całej Polsce. Prowadzi wykłady na  Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, konferencjach oraz kursach dla instruktorów i trenerów. W swojej wieloletniej karierze trenerskiej prowadził wielu mistrzów kraju.

Piotr Marszałek

Trener tenisa

Urodzony:
Sprzęt: Yonex
Kariera: 

Paweł Habrat

Psycholog sportowy

Urodzony: 05.06.1981 w Warszawie