Profesjonalne treningi tenisa

Jeśli tenis jest Twoją pasją i chciałbyś zacząć startować w zawodach to dobrze trafiłeś. MTWAcademy zapewnia rozbudowany program tenisowy, który koncentruje się na technicznym, taktycznym, fizycznym i umysłowym rozwoju gracza.
Aby osiągnąć maksymalny sukces każdego pojedynczego sportowca, od wielu/kilku lat wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerów, efektywnie przygotowuje zawodników na turnieje w Polsce i zagranicą. Zapraszamy na naszego Facebook’a oraz Instagrama, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkich osiągnięciach.

Mario Trnovsky

Head Coach MTWA

Urodzony: 20.12.1975 w Popradzie (SVK)
Sposób gry: praworęczny, oburęczny backhand
Hobby: tenis i house music

Adam Laakel

Trener tenisowy

Kariera: Adam to były czołowy zawodnik Polski w młodzieżowych kategoriach. Od 5 lat zawodowo prowadzi lekcje tenisa na każdym poziomie zaawansowania, oraz sparing partner profesjonalnych zawodników trenujących u nas. Rywalizował wcześniej z terajszymi Top 100 ATP np Nicolas Pouille (Fra) i innymi. To niesamowicie zaangażowany trener z dużą wiedza o technice i poruszaniu się po korcie.

Wojciech Lutkowski

Trener tenisowy

Kariera: Wojtek to wielokrotny Mistrz Polski. Numer 1 w kraju . Trenował pod okiem naszego Head Coacha wraz z bratem Piotrem. w roku 2016 zdobył już jako trener brązowy medal na seniorskich MP.

Milos Trnovsky

Trener tenisowy

Urodzony: 24.02.1953 w Popradzie (SVK)
Sposób gry: praworęczny, jednoręczny backhand
Kariera: 45-letnie doświadczenie.

Pracował w Popradzie i Bratysławie, wychowując wielu czołowych słowackich tenisistów. Pracował z młodzieżą i zawodnikami cyklu ATP i WTA.

Bolesław Szmyd

Główny Trener przygotowania fizycznego

Urodzony: 24.02.1953 w Popradzie (SVK)
Sposób gry: praworęczny, jednoręczny backhand
Urodzony: 1979 w Trzebiatowie
Sprzęt: Donnay X-Orange 99
Kariera: Jest trenerem przygotowania fizycznego w Ośrodku Konsultacyjno-Szkoleniowym w Markach Polskiego Związku Tenisowego. W 2005 r. ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalizacja tenis. W latach 1989-95 trenował lekkoatletykę w KS „Orzeł” Warszawa. Od 2006 r. trener Polskiego Związku Tenisowego odpowiedzialny za grupę skrzatów i młodzików. Od 2010 roku trener I klasy w tenisie. Współpracuje z klubami w Warszawie i całej Polsce. Prowadzi wykłady na  Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, konferencjach oraz kursach dla instruktorów i trenerów. W swojej wieloletniej karierze trenerskiej prowadził wielu mistrzów kraju.

Maciej Dilaj

Trener tenisowy (Trójmiasto)

Urodzony: 03.08.1979
Wzrost: 176 cm
Sposób gry: wszechstronny agresywny
Kariera: pierwsze kroki na korcie w wieku 4-5 lat. Przez wiele lat zawodniki Lechii Gdańsk. W latach 1999-2003: University of Colorado at Boulder. Obecnie bez przynależności klubowej
Sukcesy zawodnicze: 13 krotny mistrz Polski: indywidualnie 3 razy, pozostałe w debla i drużynie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Brązowy medalista ME w drużynie.
Hobby: inne sporty, dobry film
Sprzęt: Head Radical

Paweł Habrat

Psycholog sportowy

Urodzony: 05.06.1981 w Warszawie

Paweł Szczyciński

Trener tenisowy