Sukcesy

Trofea zdobyte przez naszych zawodników

Nasi zawodnicy niejednokrotnie nagradzani byli w różnego rodzaju zawodach w kraju i na świecie. Poniżej krótko opisujemy największe sukcesy naszych podopiecznych.

previous arrow
next arrow
Slider

Klaudia Jans-Ignacik

Finał Miksta Roland Garros 2012

Roland Garros 2012+Montreal 2012 WTA Tour

Klaudia po zwycięstwie w Strasburgu w parzę z O. Govortsovą (BLR) osiągneła największy sukces w swoim życiu. Na Paryskich kortach wystąpiła razem z S. Gonzales-em (MEX)

previous arrow
next arrow
Slider

Marcin Gawron

Finalista Wimbledonu 2006

​Marcin to wychowanek naszego Head Coacha, z którym trenował od swojego 13-ego roku życia. Marcin zdobył ponad 30 tytułów Mistrza kraju. Jego przełomowym rokiem był rok 2006, gdzie z dwoma białymi zwykłymi koszulkami ruszył na podbój londyńskich kortów.

Z eliminacji awansował aż do finału juniorskiego Wimbledonu.

Weronika Foryś

Weronika w roku 2009 zajmowała 150 miejsce w rankingu PZT do lat 12. Mając niespełna 14 lat awansowała do TOP 5. W roku 2014 stała się numerem 2 wśród polskich juniorek. W światowym rankingu ITF Juniors była w Top 300.  W kolejnych latach zdobywała doświadczenie trenując z Klaudia Jans-Ignacik. Jej siła gry i umiejętności techniczne są na najwyższym poziomie WTA. Najlepsze miejsce wśród juniorek to 152 ITF.

Klaudia najlepsza w Montrealu 2012

Klaudia Jans - Ignacik w parze z Kristiną Mladenovic wygrały prestiżowy turniej Rogers Cup 2012 w Montrealu. W finale pokonały rozstawione z numerem trzecim Nadię Petrovą i Katarinę Srebotnik 7:5 2:6 10:7

Marcin Gawron i Andriej Kapaś

Winners of ATP Challenger Szczecin PEKAO OPEN 2011

Klaudia Jans - Ignacik w parze z Kristiną Mladenovic wygrały prestiżowy turniej Rogers Cup 2012 w Montrealu. W finale pokonały rozstawione z numerem trzecim Nadię Petrovą i Katarinę Srebotnik 7:5 2:6 10:7

Wszystkie wyniki

Klaudia powraca w wielkim stylu i wygrywa

Po roku przerwy Klaudia znowu sięgnęła po najwyższy laur w zawodach cyklu WTA. Po rozstaniu z Alicją Rosolską, okazała się najlepsza w Strasburgu 2012 w parze z Olgą Govortsovą z Białorusi.

W finale polsko - białoruski duet wygrał 6:7 (4) 6:3 10:3 zgrany debel, Vladmirę Uhlirovą z Czech i Natalie Grandin z RPA.

Dobra gra Marty Domachowskiej

W trakcie współpracy z nami Marta prezentowała bardzo dobry tenis. Nadal była w TOP 100 WTA i osiągała wyniki. Do dwóch ćwierćfinałów w Turcji, a do tego można dodać występ na Wimbledonie, gdzie przeszła pomyślnie przez eliminacje.

Phillip Gresk Nr 2 w Europie

ETA 2010

​Phillip dzięki trenowaniu z nami awansował podbił Europe ! Jako 14 latek wygrywał też z 2lata starszymi rywalami. nr 1 w tym czasie był G. Quinzi (ITA), ale to była kwestia paru punktów. Phillip go pokonał na turnieju w Zabrzu.

Gratulujemy i dziękujemy za zaufanie 🙂

Grzegorz Zemła Mistrz Polski 2017

PZT 2017

​Grzegorz jako 10 latek wygrał 5 turniejów Tenis 10 w kategorii zielonej. Jako 10 latek po 6 miesiącach startów nawet z 3 lata starszymi przeciwnikami awansował na 60 miejsce w rankingu PZT skrzatów. W roku 2017 w Puszczykowie stał się Mistrzem Polski do lat 10. Spektakularnie poradził sobie w całym turnieju bodajże stracił tylko 3 gemy w 5 pojedynkach. Do złota w singlu dorzucił złoty medal w grze podwójnej.